Basında Biz

Arge Natural İlaç, uzun yıllardır sektör deneyimlerini biriktirerek oluşturmuş olduğu markalarını sizlerin sağlık ve güzelliğinizi korumak adına kullanımınıza sunmuştur. 

Basında Biz

Arge Natural İlaç, bünyesinde; Sağlık Bakanlığı, CE, ISO gibi ulusal ve uluslararası onaylı maskeleriyle ENMASK cerrahi maske markası, yine ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip DFN SOLUTION dezenfektan markası, en kaliteli parfümlerden oluşan ELİS ve BİNBİR GECE limon kolonyası markalarını barındırıyor.

Basında Biz

Arge Natural İlaç, sektörde hatrı sayılır bir yere sahip olan NatVitDay ürünleri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyar.

Sığır jelatini – (Bitkisel) Vegan Kapsül Farkı

NatVitDay markası olarak firmamız vitaminlerinde yüksel kaliteli vegan kapsül tercih etmektedir. Markalar, tüm dünyada genellikle sığır jelatini kapsüller kullanırken Natvitday kapsüllerinde tamamen bitkisel, vegan kapsül kullanmaktadır. Sığır jelatini kapsüller durgun suda sadece şişerek genleşirken, vegan kapsül bitkisel hammadde ürünümüz dursun suda bile tamamen çözünebilmektedir. Hiçbir atık madde, şişkinlik verecek yada yan etki gösterebilecek bir olumsuzluk söz konusu değildir. GDO , renklendirici, koruyucu madde ve gluten içermezler, ayrıca en temiz ve sağlıklı kapsüllerdir.